Shtëpi Lajme Pas 10 vitesh ndarje, Gencin akoma e lidhin me ish gruan (VIDEO)

Pas 10 vitesh ndarje, Gencin akoma e lidhin me ish gruan (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Genc Prelvukaj, është njëri ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar.
Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së tij.

Ndër të tjera, Genci ka treguar se edhe pas 10 vitesh ndarje nga ish gruaja e tij, mediat gjithçka e lidhin mes tij dhe gruas.

Se çfarë ka thënë në lidhje me këtë, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.