Shtëpi Video Pas Canës, edhe ylli tjeter i Kombëtares “zhvesh” Luana Vjollcën

Pas Canës, edhe ylli tjeter i Kombëtares “zhvesh” Luana Vjollcën

Shperndaje në Facebook.


Futbollistët e Kombëtares dhe veçanërisht Bekim Balaj, kanë ‘gjuajtur’ moderatoren Luana Vjollca pas intervistës me kapitenin Lorik Cana.
Moderatorja e ka pyetur Balaj sepse ai është shumë i komentuar për sa i përket historive të dashurisë me vajzat e ekranit, dhe futbollisti nuk ka stopuar me komplimenta për moderatoren të , duke i thënë se i ka sytë shumë të bukur, etj.
“Kam edhe një kërkesë meqë doli dielli mund edhe të lirohesh pak, ta heqësh pallton”, ka thënë Balaj dhe Luana i kërkoi që shkonte t’ia hiqte ai.
Futbollisti Balaj nuk ka hezituar ta bëjë këtë gjë madje i ka qëndruar moderatores shumë pranë, transmeton Syri.net.
bekass-780x439-650x358