Shtëpi Video Pas ndarjes nga burri, ky është mashkull tjetër që i ka pushtuar...

Pas ndarjes nga burri, ky është mashkull tjetër që i ka pushtuar zemrën asaj (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Kohëve të fundit u përfol shumë në media ndarja e këngëtares nga Shqipëria, Jonida Maliqi me bashkëshortin e saj.

Madje u fol edhe për tatuazhin që ajo kishte në njërin gisht e që e lidhte me ish-burrin, të cilin Jonida e ka mbuluar me një tjetër, shkruan Indeksonline.

Tani Jonida po i shijon pushimet me familje, e padyshim që kohën më të madhe i kushton djalit të saj, Danit.

Në një postim në Instastory, Jonida ka postuar foton e djalit me mbishkrimin “Kapiteni im” dhe një zemër. /Indeksonline/