Shtëpi ShowBiz Pasi u kap duke dëgjuar këngë serbisht, reagon këngëtarja shqiptare (Foto)

Pasi u kap duke dëgjuar këngë serbisht, reagon këngëtarja shqiptare (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja e re Daniela Kamberi- Fibi dje kishte postuar një fotografi në veturë ku shihej me flamurin kombëtar e duke dëgjuar Cecën.

Pas kësaj Fibi ka reaguar.

Ajo në profilin e saj ka postuar një reagim ku thotë se CD nuk ka qenë e saj dhe asnjëherë nuk ka dëgjuar këngë serbisht, transmeton Gazeta Express. Për më shumë shikojeni reagimin e saj.