Shtëpi ShowBiz Patrisi e harron Tunën dhe Tiannin! Ja çfarë bën ai! (Foto)

Patrisi e harron Tunën dhe Tiannin! Ja çfarë bën ai! (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Sigurisht, prindërit e rinj, janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe medies rozë,

Tuna dhe Patris Berisha, që sollën në jetë frytin e dashurisë së tyre Tianin, një bebe shumë i bukur. E, ende lëvizjet e prindërve të tij janë lajm për shumë kë. Përderisa Tunën para pak ditësh e pamë se kishte marr vetën dhe kishte filluar të grimohej te grimeret profesioniste, duke mos e lënë anash kujdesin ndaj vetës, sot na shfaqet babai i Tianit, Patrisi ku shihet në një palestër me ca miq të tij.

Sigurisht prindër modern janë dyshja në fjalë.