Shtëpi ShowBiz Patrisi i Tunës tregon se është gati të bëhet baba (Foto)

Patrisi i Tunës tregon se është gati të bëhet baba (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Patris Berisha dhe bashkëshortja e tij këngëtarja e njohur Tuna së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

E Patrisi si duket e pret me padurim momentin kur do të bëhet baba,

Në një foto të publikuar në Instastory Patrisi me një fëmijë.

‘Duke u bërë gati’, ishte mbishkrimi në këtë foto.