Shtëpi Video “Pija e natës” , që redukton kilet e barkut!

“Pija e natës” , që redukton kilet e barkut!

Shperndaje në Facebook.

Dëshironi të humbni yndyrë shpejt, lehtë dhe natyrshëm? Ja një recetë natyrore, tepër efikase që ju vjen në ndihmë në këtë rast. Këtë recetë duhet ta pini rregullisht para se të shkoni për të fjetur dhe të shikoni si si yndyra në bark do të zhduket!

Përbërësit:  1 kastravec Një tufë majdanoz 1 lugë xhenxhefill pluhur 1/2 limon 1/3 filxhan ujë

Vendosni përbërësit në një shtrydhëse frutash e perimesh dhe pasi të përziehen mirë me njëri – tjetrin konsumoheni.

pesha