Shtëpi Shëndetësi Pija qe than cistet ne vezore ne vetem 72 ore

Pija qe than cistet ne vezore ne vetem 72 ore

Shperndaje në Facebook.

Zhvillimi i cisteve në vezore te femrat është nxitur në përgjithësi nga një çekuilibër hormonal.

Vetëm kjo pije natyrale, sipas “demicmedia.com”, mund t’i zhdukë ato në vetëm pak ditë! Ka një arsye të fortë pse cistet duhet të zbulohen dhe luftohen në kohën e duhur, pasi mund të kthehen në një problem serioz shëndetësor.

Gjinekologët theksojnë se ato duhet trajtuar me medikamente në mënyrë që të shmangen rreziqet.

Në përgjithësi, zhvillimi i tyre është nxitur nga një çekuilibër hormonal. Por pse të mos I shmangni ilaçet dhe të përdorni trajtimet natyrale? Vetëm kjo pije mund t’i zhdukë ato në vetëm pak ditë!

Përbërësit:

2,5 litër mjaltë

1 l lëng panxhari

Përgatitja:

Shtrydhni panxharin. Shtoni mjaltin dhe trazojini mire deri sat ë bëhet një masë homogjene.

Përdorimi:

Pini 1 gotë lëng me çdo vakt në ditë. Një pasi të keni ngrënë mëngjesin, një pas drekës dhe një pas darkës. Kjo pije do t’i thajë cistet në vetëm 3 ditë.