Shtëpi ShowBiz Postimi i vogëlushes ju copëton zemrën, dedikim për ditëlindjen e nënës së...

Postimi i vogëlushes ju copëton zemrën, dedikim për ditëlindjen e nënës së vrarë

Shperndaje në Facebook.

Aktorja e njohur dhe bashëkshoriti i saj u vranë nga disa grabitës.

Në makinë gjendej dhe vogëlushja e tyre, e cila u shpëtoi dashakeqëve. Lajmi i vdekjes së tyre hidhëroi mbarë vendin.

Monika Spear ishte një nga femrat më të bukura latinë e kurorëzuar si Miss Venezuela. Gjithashtu ajo ishte pjesë e shumë telenovelave të të suksesshme.

Ajo u na nga jeta në janar të vitit 2014. Vajza e saj e vogël Maya e ka përkujtuar në ditën e lindjes me nëj foto që ka prekur zemrat e të gjithëve.

‘Do të festoje 33 vjetorin, e ndaluar të të harroj’ shkruan vogëlushja krah fotos. Vogëlushja sot rritet nën kujdesin e gjyshërve të saj.