Shtëpi Kuriozitete Pozon me pornostaren japoneze, ylli brazilian rrezikon të dëbohet nga Kina (Foto)

Pozon me pornostaren japoneze, ylli brazilian rrezikon të dëbohet nga Kina (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Paulinho është në telashe me shtetin kinez dhe rrezikon të dëbohet

Mesfushori i Guangzhou Evergrande, Paulinho, i cili shënoi tre gola në ndeshjen e fundit të Brazilit rrezikon të dëbohet nga Kina.

Arsye është foto me pornostaren japoneze, Tsukasa Aoi, pasi gjëra të tilla janë të ndaluara në Kinë.