Shtëpi Video Prekëse: Vajza e Dr. Florit këndon në vend të babait me grupin...

Prekëse: Vajza e Dr. Florit këndon në vend të babait me grupin West Side Family (Video)

Shperndaje në Facebook.

“Kaltrina vajza e DR Florit, fillon te kendoje dhe ploteson grupin West Side Family”, shkruan Olti Curri i cili ka postuar edhe videon ne profilin e tij.

Kaltrina ka performuar ne spektaktin “Ne nje jave” ne TCH. Nena e saj, Blerina shihet ne kete video tejet e emocionuar.
dr