Shtëpi Lajme Prindërit detyrojnë 13-vjeçaren që të bëjë marëdhënie me ta, mamaja i del...

Prindërit detyrojnë 13-vjeçaren që të bëjë marëdhënie me ta, mamaja i del përballë të bijës pas 20 vitesh dhe i shpjegon arsyen

Shperndaje në Facebook.

Një nënë që e detyroi vajzën të kryejë marrëdhënie seksuale me të dhe burrin e saj, tha në një intervistë se urren veten për krimin e saj. Në një episod të veçantë të Dr Phil u tregua incesti i një fëmijë vetëm 13 vjeç.
Amanda 20 vjet pas abuzimit të tmerrshëm, tregon historinë me shpirt të copëtuar, pasi prindërit e saj postuan videot dhe fotot nga çastet seksuale për të fituar para.
“Unë e di që kam gabuar rëndë”, tregonte në emision mamaja Justin e mbytur në lot./gazetabota.com
Vazhdo leximin e storjes ne linkun me poshte.

Vazhdim