Shtëpi Video Publikisht, ndaras Geti dhe Marina (Foto)

Publikisht, ndaras Geti dhe Marina (Foto)

Shperndaje në Facebook.

getittttt

E vërteta mesa duket është se te dy mundohen ta fshehin ende marrëdhënien e tyre, se paku kështu hapur dhe në publik.

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja e njohur, Marina Vjollca janë fotografuar teksa po shijojnë një moment relaksi ne një kafe.

Por për çudi, ata ndodhen te ndare, ne dy tavolina te ndryshme, thuajse nuk kane asnjë lidhje me njeri-tjetrin.

Interpretimet mund te jene disa, por ne shpresojmë qe kjo te jete një rastësi e kushtëzuar nga rrethana te momentit, ose një taktike për te shpëtuar nga shikimet dhe paparacët qe mezi presin t’i fotografojnë se bashku.

geti