Shtëpi ShowBiz Publikohen fotografitë përrallore nga fejesa e djalit të Remzie Osmanit

Publikohen fotografitë përrallore nga fejesa e djalit të Remzie Osmanit

Shperndaje në Facebook.

Vetëm pak ditë më parë Hami, djali i këngëtares së njohur Remzie Osmani është fejuar.

Ai dhe e dashura e tij Gëzime Krasniqi, i thanë “PO” njëri-tjetrit për fejesë, transmeton Gazeta Express.

Këtë e ka bëtë të ditur këngëtarja e njohur Remzie Osmani e cila ka publikuar fotografi të çiftit të sapofejuar.

Këngëtarja e njohur është gëzuar shumë për fejesën e djalit.

Së fundmi janë publikuar fotografitë e realizuara nga çifti ku duken për mrekulli.