Shtëpi Video Publikohet videoja kur sulmuesi që humbi jetë, para disa dite kuptoi se...

Publikohet videoja kur sulmuesi që humbi jetë, para disa dite kuptoi se do të bëhej baba (Video)

Shperndaje në Facebook.

Afro një javë më parë, sulmuesi Chapecoenses, Tiaguinho, mori vesh lajmin se gruaja e tij ishte shtatzënë dhe ata do të bëheshin me fëmijën e parë.

Sot, pasi lojtari humbi jetën në moshë 22 vjeçare, familja e tij publikoi një video emocionuese, e cila tregonte reagimin e futbollistit kur kuptoi se do të bëhej baba.

Sulmuesi ishte njëri prej 76 pasagjerëve që humbën jetën pas rrëzimit të aeroplanit që i barte futbollistët e skuadrës braziliane

screenshot_12