Shtëpi Kuriozitete Qëllohet për vdekje 22-vjeçarja, filmoi komshinjtë duke u zënë (VIDEO)

Qëllohet për vdekje 22-vjeçarja, filmoi komshinjtë duke u zënë (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Një video shokuese është publikuar në rrjetet sociale ndërsa shihet se si një 22- vjeçare qëllohet për vdekje nga komshiu i saj 40-vjecar.
Komshinjtë e viktimës po ziheshin dhe kjo po i filmonte.
Willyene Mathias Siqueira, 22-vjeç nga Santana de Cataguases, Brazili ndërroi jetë katër ditë më vonë nga ngjarja, pasi u qëllua me dy plumba në fytyrë. Edhe pse mjekët e spitalit Cataguases bënë të pamundurën, ajo nuk ja ka dalë dot mbanë.