Shtëpi Lajme Real Madrid befason me përforcimin e ri (Foto)

Real Madrid befason me përforcimin e ri (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Marcus Rashford mund të transferohet në Real Madrid
Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, po synon që gjatë verës ta sjellë një sulmues në Santiago Bernabeu.

Sipas Diario Gol, në listën e trajnerit francez ka përfunduar edhe sulmuesi i Manchester Unitedit, Marcus Rashford, përcjell Express.

Përveç Rashfordit, në listën e Zidanes janë edhe: Kylian Mbappe, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Andrea Belotti. /Express.