Shtëpi Lajme Reina e Hysaj gëzojnë Napolin para ndeshjes me Juven (Foto)

Reina e Hysaj gëzojnë Napolin para ndeshjes me Juven (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Pepe Reina dhe Elseid Hysaj pritet të jenë gati për derbin ndaj Juventusit

Maurizio Sarri, trajneri i Napolit, pretë që portieri spanjoll, Pepe Reina dhe mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj do të jenë gati për ndeshjen ndaj Juventusit, e cila luhet të dielën.

Portieri spanjoll ka një problem në këmbën e dashtë, derisa anëtari i Kombëtares shqiptare  ka dëmtuar lehtë kyçin e këmbës së djathtë në misëroren ndaj Bosnjës

Reina dhe Hysaj do të jenë në përkujdesje të stafit mjekësor të Napolit, dhe pritet të rikuperohen deri të dielën, shkruan Caciomercao, përcjell Exprss.