Shtëpi Lajme Rene kur të rritet nuk do t’ia falë këtë nënës së saj...

Rene kur të rritet nuk do t’ia falë këtë nënës së saj (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Nuk i ka flokët e gjata, nuk e veshin si princeshë dhe nuk ngjan në kukullat Barbie, por absolutisht është fëmija më simpatik që e keni parë, shkruan “Kosovarja”.

Rene është dashuri që ecën, që flet dhe jo vetëm për prindërit e saj, por për gjithë familjen, e madje edhe fansat e shumtë të Nores dhe Roberit. Aktualisht çifti bashkë me të bijën janë në pushime. Pas një vere të ngjeshur, ata ja kanë rezervuar vetës ca ditë të këndshme pushimi, shkruan “Kosovarja”. Sot, Nora e ka publikuar një foto ku Rene shihet e zhveshur.
Kur vogëlushja të rritet e ndoshta të bëhet e famshme, me gjasë nuk do ti pëlqejë kjo foto e fëmijërisë së saj, shkruan “Kosovarja”.

Epo, të gjithë e kemi nga një foto të tillë nga fëmijëria, për të cilën kemi debatuar me prindërit për të. /Kosovarja/