Shtëpi Lajme Ronaldo me mesazh emocionues për tragjedinë e sotme (Foto)

Ronaldo me mesazh emocionues për tragjedinë e sotme (Foto)

Shperndaje në Facebook.

ro_1480453536-3059651

Cristiano Ronaldo është solidarizuar me të gjithë familjarët e viktimave në Brazil

Ylli i Real Madridit, Cristiano ka shprehur ngushëllime familjarëve të viktimave që humbën jetën pas rrëzimit të aeroplanit me futbollistët e Chapecoensese.

“I shokuar pas tragjedisë që i ndodhi Chapecoensese. Solidarizohem me anëtarët e familjes dhe shokët e viktimave. Një përqafim për clubin dhe gjithë futbollin brazilian”, ka shkruar Ronaldo në Facebook. /Express/