Shtëpi Lajme Ronela publikon klipin, reagimi i Young Zerkës është i papritur (Foto)

Ronela publikon klipin, reagimi i Young Zerkës është i papritur (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Menjëherë pas publikimit të klipit të saj më të fundit “Mos Ik” nuk mund të mungonte në rrjete sociale urimi i këngëtarit Young Zerka.
Ai e ka përgëzuar këngëtaren Ronela Hajati për këtë realizim duke i thënë ndër të tjera se ajo është “super”. Publikuar tani… super keng super klip super aktrim… ti je supper, bravo super Roni… love it, ëish you all the best…,”-përfundon postimi I Young Zerkës. Për të dhe Ronelën kohët e fundit është dyshuar se janë në një lidhje së bashku ndonëse ata e kanë mohuar shpesh këtë lajm./Express/