Shtëpi Lajme Rovena Stefa nuk ndalet, poston përsëri një selfie erotrike (Foto +16)

Rovena Stefa nuk ndalet, poston përsëri një selfie erotrike (Foto +16)

Shperndaje në Facebook.

rovena

Këngëtarja Rovena Stefa nuk kursen asgjë nga vetja e saj që të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo edhe njëherë ka treguar se është në gjendje të realizoj foto pa asnjë shije, natyrisht duke tentuar që të marrë vëmendjen e të tjerëve, shkruan Indeksonline.

Në një foto të postuar tashmë së fundi në profilin e saj në Instagram ajo ka pozuar vetëm në të brendshme dhe me një kurorë qesharake në kokë.