Shtëpi ShowBiz Roza Lati shpërthen në lot gjatë emsionit live, përjeton tmerr kur sheh...

Roza Lati shpërthen në lot gjatë emsionit live, përjeton tmerr kur sheh në ekran

Shperndaje në Facebook.

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Show” ishin të ftuar personazhe të njohur të ekraneve për të folur mbi dhunën ndaj kafshëve në vendin tonë.

Roza Lati është një kafshë dashëse e cila u prek tejet shumë nga videoja që u transmetua në ekran, ku dukeshin të rinjtë që makaronin me sëpatë një këlysh qeni.

Videoja është bërë virale në rrjetet sociale dhe autoritetet përkatëse priten të marrin masat e duhura.