Shtëpi Lajme Samanta mahnitëse në dasmën e mbrëmshme (Foto)

Samanta mahnitëse në dasmën e mbrëmshme (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Estrada jonë mbrëmë ka qenë e gjitha në një vend, kjo për arsye se kanë martuar kolegen e tyre Xhensila Myrtezaj me aktorin Bes Kallaku.
Dasma madhështore u mbajt në Pallatin Presidencial në Tiranë, ku për realizimin perfekt të dasmës, çdo gjë ishte menduar në detaje, shkruan lajmi.net.

Të pranishëm në këtë dasmë ishin edhe emra të njohur nga bota e politikës dhe artit, në mesin e këtyre të fundit ishte edhe këngëtarja Samanta Karavella.

E veshur me një fustan të gjatë dhe me flokë të lëshuara në krahror, Samanta dukej për mrekulli. /Lajmi.net/