Shtëpi Video Samanta vjen super seksi në setin më të ri (Foto)

Samanta vjen super seksi në setin më të ri (Foto)

Shperndaje në Facebook.

samanta-1

Këngëtarja Samanta Karavella ka realizuar një set të ri fotografik.

Në këto foto ajo duket shumë seksi dhe ka vendosur të jetë provokuese, njëlloj si koleget e saj.

Samanta është duke punuar njëkohësisht edhe për klipin e saj të ri, që vjen pas këngës së saj “Asnjo si unë”.

samanta1