Shtëpi Video Së shpejti do të martohet Elvana Gjata prezanton të dashurin e saj...

Së shpejti do të martohet Elvana Gjata prezanton të dashurin e saj para Publikut ..

Shperndaje në Facebook.

Elvana Gjata ka nxitur spekulime se ajo mund të martohet në një të ardhme të shpejtë.

loading…

Ka mjaftuar vetëm një status i këngëtares, që shumica e portaleve sot të shkruajnë për këtë gjë.

“Me ne fund ne ALTAR!”, ka qenë përshkrimi i Elvanës sipër një fotografie të postuar mbrëmë.

Menjëherë kanë vërshuar edhe komentet e fansave të saj, që e kanë uruar këngëtaren.

“Altar” me gjasë do të jetë ndonjë projekt muzikor apo ndonjë foto-sesion i radhës i Elvanës, ku ajo do të dalë para “altarit” vetëm në ndonjë rol dhe jo në jetën e përditshme.screenshot_16