Shtëpi Kuriozitete Seksi mbi tavolinë nuk shkoi si pritej, përfundimi u doli i dhimbshëm

Seksi mbi tavolinë nuk shkoi si pritej, përfundimi u doli i dhimbshëm

Shperndaje në Facebook.

Duket e çuditshme, por ja që është e vërtetë.

Një turist ka përfunduar si lajm në media të ndryshme botërore me atë që i ka ndodhur.

Turisti po bënte seks me një prostitutë tajlandeze në një pozicion të rrezikshëm mbi një tavolinë qelqi, por në një moment tavolina është thyer, duke plagosur prostitutën.

Gjithçka ndodhi teksa turisti dhe femra e paguar, ndodheshin prej tre orësh në një motel në Bangkok të Tajlandës, duke bërë seks.

Në pamjet e publikuara shihet se si vajza vuan nga dhimbjet, kurse klienti i saj dërgon mesazhe në celular.

Fotografitë e publikuara të momentit të sikletshëm, kanë bërë xhiron e botës.