Sheila Haxhiraj, më seski se kurrë në klipin e ri /VIDEO

Sheila Haxhiraj, më seski se kurrë në klipin e ri /VIDEO

Shperndaje në Facebook.

Bukuroshja Shejla Haxhiraj rikthehet me një ajo shfaqet më seksi se kurrë më parë. Kënga e saj e re titullohet “Datty datty” dhe shumë shpejt pritet të dalë në treg e shoqëruar me një videoklip shumë interesant.

Vetë këngëtarja ka publikuar në Instagramin e saj një pjesë të kripit, duke paralajmëruar daljen e tij të shpejtë. Por në këtë video Sheila shfaqet shumë seksi, joshëse dhe në një formë të jashtëzakonshme fizike.

Lexo edhe  Noizy ndez gjakrat, e krahason Getoarin me Conchit-ën

Kjo këngë e bukuroshes shqiptare, fituese të “X Factor” Albania, vjen pas një pauze në skenën muzikore.

Shejla-Haxhiraj-vetem-me-te-brendshme

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakShfaqet një sëmundje e re seksuale
Artikulli tjetërSpikerja topless i “qahet” grekëve “Shqiptarët nuk janë xhentëlmenë” (Video)