Sheila Haxhiraj, më seski se kurrë në klipin e ri /VIDEO

Sheila Haxhiraj, më seski se kurrë në klipin e ri /VIDEO

SHPËRNDAJE

loading...

Bukuroshja Shejla Haxhiraj rikthehet me një ajo shfaqet më seksi se kurrë më parë. Kënga e saj e re titullohet “Datty datty” dhe shumë shpejt pritet të dalë në treg e shoqëruar me një videoklip shumë interesant.

Vetë këngëtarja ka publikuar në Instagramin e saj një pjesë të kripit, duke paralajmëruar daljen e tij të shpejtë. Por në këtë video Sheila shfaqet shumë seksi, joshëse dhe në një formë të jashtëzakonshme fizike.

Lexo edhe  Dy zyrtarë të lartë të SHIK-ut pritet që të arrestohen në çdo moment

Kjo këngë e bukuroshes shqiptare, fituese të “X Factor” Albania, vjen pas një pauze në skenën muzikore.

Shejla-Haxhiraj-vetem-me-te-brendshme