Shëndetësi

Shëndetësi

SKANDAL:Trukohet kjo ndeshje në Champions League

Mbrëmjen e djeshme Dinamo e Kievit arriti të fitojë me rezultatin 6-0 ndaj turqve të Besiktas por ky rezultat i thellë u arrit edhe me ndihmën e arbitrit që gjykoi dobët. Sot rrjetet sociale janë pushtuar me komente dhe akuza në drejtim të UEFA-s e cila sipas tyre ka gisht në këtë ‘manipulim’ të ndeshjes […]