Shtëpi ShowBiz Sherr mes publikut në koncertin e Dhurata Dorës dhe Capital T (VIDEO)

Sherr mes publikut në koncertin e Dhurata Dorës dhe Capital T (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Dhurata Dora dhe Capital T, janë ndër artistët që mbledhin një numër shumë të madh të publikut në koncertet e tyre brenda dhe jashtë vendit.

Po atë të datës 18 mars, të mbajtur në një nga klubet e Gjermanisë, artistët do ta mbajnë në mend gjatë.

Një sherr mes publikut shqiptar brenda klubit, ka bërë që koncerti të ndërpritet me intervenimin e policsë.

Express Rozë, ka siguruar disa pamje ekskluzive ku shihet prania e ambulancave dhe e policisë gjermane në vendin e ngjarjës.

Se çfarë ka ndodh më shumë, e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.