Shtëpi Video Shikoni si Cozman i prek “zogun” Tunës live në skenë (Video)

Shikoni si Cozman i prek “zogun” Tunës live në skenë (Video)

Shperndaje në Facebook.


Ata janë një nga çiftet më të komentuara të showbiz-it, jo vetëm për muzikën por edhe sa i takon jetës së tyre private.

Tuna dhe Cozman janë koshient për këtë fakt, andaj dhe e shfrytëzojnë shumë mirë këtë fakt. Ja tek e shohim reperin teksa prek “zogun” e të dashurës së tij në skenë.
0