Shtëpi Video Shkon në shtëpinë e shokut, përfundon duke bërë seks me mamanë e...

Shkon në shtëpinë e shokut, përfundon duke bërë seks me mamanë e tij

Shperndaje në Facebook.

sex-7


Dy adoleshentë shihnin si objekt seksi çdo femër që u kalonte para. Por, këto shaka përfunduar në tradhti ndaj shokut. Njëri prej adoleshentëve bën seks me mamanë e shokut të tij. Kjo histori personale është rrëfyer nga një lexues i “The Sun” për psikologen e këtij web-i. Për më shumë, lexoni rrëfimin dhe përgjigjen e psikologes:

Rrëfimi

A duhet t’i tregoj shokut tim të ngushtë se kam bërë seks me mamanë e tij?

Gjithçka filloi kur unë isha 17 vjeç. Unë dhe shoku bënim shaka seksuale me të gjitha femrat që njihnim.

Kjo ishte e gjitha diçka pa kuptim dhe vinte prej papjekurisë sonë. Por, duhet të them se mamaja e tij ishte shumë ‘hot’.

Ajo ishte 38 vjeç dhe ishte e divorcuar në atë kohë. Ajo ishte në formë shumë të mirë dhe unë kam ëndërruar për të çdo natë.

Shoku im dhe unë ishim në shtëpinë e tij kur po bënim shaka të tilla. Unë i thashë se do të doja të bëja seks me mamanë e tij. Pastaj unë pashë që ajo kishte ardhur dhe na kishte dëgjuar.

Të nesërmen, ndërsa shoku im ishte në shkollë, shkova ti kërkoja ndjesë asaj.

Fillimisht mendova se ajo ishte zemëruar me mua, por më pas pashë që ajo po qeshte. “Vë bast që nuk ke të brendshme”, më tha ajo.

Ishte e qartë që unë duhet ta provoja këtë kështu që e putha dhe bëmë seks bashkë.

Më pas u ndjeva me të vërtetë fajtor, por ajo ishte aq e nxehtë dhe unë vetëm një adoleshent i eksituar.

Ne premtuam se do ta mbanim sekret këtë fakt, por ndihem fajtor me shokun tim të ngushtë pas kësaj. Kjo e shkatërroi miqësinë tonë, ishte një turp.

Unë tani jam 26 vjeç dhe kohët e fundit kam marrë një mesazh për t’u takuar sërish me mamanë e tij “për hir të kohëve të vjetra”, siç shkruante ajo.

Mamaja e shokut tim dukej fantastike dhe mund t’ua them edhe se çfarë donte ajo. U nisëm me makinë dhe në një moment ajo ndaloi në korsinë e pushimit.

Bëmë seks në pjesën e pasme të makinës dhe kjo më bëri të ndihem i madh. U kënaqa shumë në atë moment.

Por dua ta takoj sërish shokun tim të vjetër. A duhet t’i them të vërtetën apo të ec përpara?

Përgjigjja e psikologes

Një nga mësimet në këtë rast është se ti nuk mund t’i kesh të gjitha. Fillimisht duhet të zgjedhësh. Shoku yt është i rëndësishëm për ty, por ti e ke prishur këtë miqësi shumë kohë më parë. Vitet kanë ecur dhe ti mund t’i japësh një shans për ta rikthyer këtë miqësi.

Çfarë është e rëndësishme për ty tani? A mund të jeni ju miq pas kësaj? A dëshiron të vazhdosh të shohësh mamanë e tij? Ju të dy mund të argëtoheni shumë së bashku, ndërsa ajo është shumë më e vjetër se ju.

Dy adoleshentë shihnin si objekt seksi çdo femër që u kalonte para. Por, këto shaka përfunduar në tradhti ndaj shokut. Njëri prej adoleshentëve bën seks me mamanë e shokut të tij. Kjo histori personale është rrëfyer nga një lexues i “The Sun” për psikologen e këtij web-i. Për më shumë, lexoni rrëfimin dhe përgjigjen e psikologes: