Shtëpi Kuriozitete Shokuese/ Njëri e mban, tjetri e godet dhe i thyen këmbën, ja...

Shokuese/ Njëri e mban, tjetri e godet dhe i thyen këmbën, ja reagimi tronditës i vajzës (Video)

Shperndaje në Facebook.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një vajzë ka qenë ‘’viktimë’’ e injorancës. Në një video të bërë virale online, shihet se si dy të rinj mesa duket të dehur kanë thyer këmbën e vajzës.
Vajza, fillimisht, ishte ulur në stol duke pirë një shishe birrë, por pas disa sekonda të bisedës, u ngrit dhe vendosi këmbën e saj në vend.
Më pas ajo vendosi për të pushuar në shpatullat e njërit prej shokëve të saj dhe duke inkurajuar tjetrin për t’ia thyer.
I riu tjetër siç bëjnë të qartë imazhet të YouTube, kërceu në majë të vajzës dhe ka shkaktuar një dëmtim të rëndë në mënyrë që ajo përfundoi duke qarë në dysheme.
Edhe pse imazhet janë regjistruar para disa muajsh, kohët e fundit ata kanë qenë të filtruara nëpërmjet YouTube dhe policia ka vendosur për fillimin e hetimit.