Shtëpi Lajme Shpërthen Marina Vjollca: “Të mbys në det me duart e mia….” (Foto)

Shpërthen Marina Vjollca: “Të mbys në det me duart e mia….” (Foto)

Shperndaje në Facebook.

10 shtatori është dita e madhe për çiftin Marina dhe Getoar Selimi.

Data e dsmës po afron dhe duket se gjithë vëmendja e femrave të familjes Vjollca është tek veshjet e ditës së dasmës. Por duket se Marina ka një problem te vogël me mbesën e saj.

Jori ka publikuar në Instastory bisedën me Marinën ku Jori i ka treguar një fustan që do veshë në dasmë dhe nga aq sa mund të duket nga prerja e fotos duket shumë sensual dhe provokues. Por reagimi i Marinës ka shkaktuar të qeshura.

Marina i shkruan se do e mbysë në det në sy të të gjithëve nëse ajo e vesh atë fustan. Me siguri Jori do të zgjedhë një super fustan për dasmën e Marinës dhe kjo është thjesht një shaka. /Gazeta Express/