Shtëpi Lajme Shqiptarja i ‘hip’ në shpinë aktorit turk (Video)

Shqiptarja i ‘hip’ në shpinë aktorit turk (Video)

Shperndaje në Facebook.

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori i njohur Çënari- Tolgahan Sayisman javë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ata si duket çdo ditë e më shumë janë të dashuruar me njëri-tjetrin. Almeda në profilin e saj në Instagram ka postuar një video ku shihen së bashku me Çënarin në Californi. Është interesante ai e mbanë atë në shpinë.

 

????????????????????

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on