Shtëpi Lajme Shyhretja e numëron bakshishin, nuk e di as sa i ka (Foto)

Shyhretja e numëron bakshishin, nuk e di as sa i ka (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Sigurisht se mbetet në top listën e personave më të përmendur të rubrikave rozë, jo vetëm për karrierë por edhe për familjen dhe çdo hap që bën, shkruan Kosovarja.

Pjesëmarrjet e saja në koncerte janë të shumta, brenda dhe jashtë vendit.
E natyrisht se mes fitimeve të bollshme ajo ka edhe bakshishe të shumta.

Në këtë fotografi me çantë në dorë dhe e hutuar, sigurisht se diçka të rëndësishme po kërkon a numëron…por as që e di sa fiton bakshish./Kosovarja/