Skivi prezanton motrën dhe vëllanë (Foto)

Skivi prezanton motrën dhe vëllanë (Foto)

SHPËRNDAJE
loading...

Reperi i Babastars, Skivi, së fundmi ka postuar një fotografi me motrën dhe vëllaun

Visari është fëmija i parë i familjes Shala, shkruan lajmi.net.

Ai ka edhe një vëlla dhe një motër më të vegjël se ai. Vigani dhe Ajola janë prezantuar sot për publikun përmes një postimi të Skivit në Instagram.

Lexo edhe  Gazeta kroate: Në Shqipëri dhe Kosovë mund të kemi një përplasje mes ekstemistëve islamikë e banorëve lokalë

Në fotografi vërehet qartë ngjashmëria mes njëri-tjetrit.

save_1453743626-4476638

Loading...
skiv.png

loading...