Shtëpi ShowBiz Soni tregon se çka i tha Dafinës kur e pa për herë...

Soni tregon se çka i tha Dafinës kur e pa për herë të parë (Video)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Soni Malaj ishte pjesë e rubrikës ‘Kë Zgjedh?!’ te emisioni ‘Mirage’.

Në një pyetje, ajo është dashur të zgjedh mes Elvanës, Norës dhe Dafina Zeqirit,

Për këtë të fundit, Soni ka zbuluar një detaj interesant nga takimi i tyre i parë.

Se çka i ka thënë Soni koleges së saj Dafinës, kuptojeni nga minuta 4:20.