Shtëpi Lajme Spekulimet marrin fund, kjo është bukuroshja e Vladimir Putin që mban unazën...

Spekulimet marrin fund, kjo është bukuroshja e Vladimir Putin që mban unazën e tij në gisht

Shperndaje në Facebook.

Shumë kohë më parë mediat kanë aluduar gjithmonë për një lidhje të fshehtë mes presidentit rus, Vladimir Putin me gjimnasten, Alina Kabayeva.

>Sipas Express.co.uk, spekulimet kanë marrë fund pasi 34 vjeçarja është parë gjatë një prezantimi në Itali ku ka treguar unazën në gishtin e djathtë të dorës. Sipas zakonit tradicional në Rusi aty vendoset unaza e martesës.

Ka zëra se ata janë martuar në fshehtësi por Kremlini zyrtar e ka mohuar këtë fakt. Madje disa herë është përfolur se kanë një fëmijë bashkë.

Putin më parë ka qënë i martuar me Lyudmila Putina me të cilën ka dy vajza dhe është divorcuar me të në vitin 2014.

Aktualisht Rusia nuk ka zyrtarisht një zonjë të parë