Shtëpi Video Striptistja performon në festën e ditëlindjes së 8-vjeçarit (Video 18+)

Striptistja performon në festën e ditëlindjes së 8-vjeçarit (Video 18+)

Shperndaje në Facebook.

strip

Festa e ditëlindjes së një fëmije të mitur në Shtetet e Bashkuara është dukur më shumë si një festë beqarie.
Një video e publikuar në YouTube shfaq një striptiste duke tundur prapanicën e saj për një djalosh që festonte ditëlindjen e tij të tetë, shkruan Gazeta Express.
Një i ri shihet duke goditur të pasmet e valltares, ndërsa një tjetër shihet duke hedhur dollarë mbi të gjatë festës së pazakontë në Tampa të Floridës.
Policia në Tampa është informuar për këtë video javën e kaluar, por nuk ka bërë asgjë, sepse asgjë në këtë video nuk shfaq se ku dhe kur ka ndodhur kjo festë, ka thënë një zëdhënëse e policisë për New York Post.
Kritikët e kanë kritikuar ashpër këtë festë si abuzim me fëmijë, ka raportuar The Daily Star.
“Nëna e fëmijës duhet të futet në burg, kurse striptistja të gjobitet”, ka thënë një shikues i tmerruar i videos.

https://youtu.be/BhFMVQkSIDw