Shtëpi Lajme Sulmuesi që humbi jetën, do bëhej baba (Video)

Sulmuesi që humbi jetën, do bëhej baba (Video)

Shperndaje në Facebook.

 

thiaguinho-780x439-2

Afro një javë më parë, sulmuesi Chapecoenses, Tiaguinho, mori vesh lajmin se gruaja e tij ishte shtatzënë dhe ata do të bëheshin me fëmijën e parë.

 Sot, pasi lojtari humbi jetën në moshë 22 vjeçare, familja e tij publikoi një video emocionuese, e cila tregonte reagimin e futbollistit kur kuptoi se do të bëhej baba.

Sulmuesi ishte njëri prej 75 pasagjerëve që humbën jetën pas rrëzimit të aeroplanit që i bartte futbollistët e skuadrës braziliane.

Videoja e shfaq Tiaguinhon fillimisht duke e marrë një dhuratë dhe pasi e lexon mesazhin për shtatzëninë e gruas, nis festa me kolegët.

Ndryshe, ai ishte transferuar te Chapecoense gjatë këtij sezoni. /Telegrafi/