Sylë Hoxha e Dhurata Hoxha raportojnë sot në Kuvend

Sylë Hoxha e Dhurata Hoxha raportojnë sot në Kuvend

Shperndaje në Facebook.

dh_1479715965-7910892-2

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikqyrjen e Agjencisë kundër Korrupcionit, në takimin e sotëm diskuton me kryeprokurorin e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Sylë Hoxhën, dhe me ministren e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, të cilët do të raportojnë në Komision.

Lexo edhe  Haxhiu: Ne ish pjesëtarët e UÇK-së ishim të gatshëm të sakrifikohemi, në ditën kur Serbia tentoi ta fus në Kosovë trenin rus!