Shtëpi Kuriozitete “Do ta bëj 900 herë me të se më përket mua”, gruaja...

“Do ta bëj 900 herë me të se më përket mua”, gruaja rrëfen tmerrin që ka jetuar për 6 vite

Shperndaje në Facebook.

Ish- gruaja e një psikopati ka rrëfyer se si është dhunuar dhe si ka mund të shpëtoj nga vdekja. Kathleen McMurchie është dhunuar brutalisht për gjashtë vite nga Brian McTaggart.

Muajin e kaluar ish-bashkëshorti i saj, 53-vjeçar është shpallur fajtor për abuzim seksual dhe fizik të 18 viktimave.

Në këtë rrëfim Kathleen ka thënë:

Është fat i madh që nuk më ka vrarë, ai është një psikopat. Vinye shpesh në shtëpi dehur dhe thoshte se do ta bëjë 900 herë. Më ka rrahur dhe masakruar aq keq sa është fat i madh që jam gjallë.

Në ditën e parë të martesës ai e urdhëroi t’i sillte çaj, por kur ajo refuzoi ai e kapi prej flokësh e tërhoqi zvarrë dhe pasi e çoi në dhomën e gjumit e përdhunoi.

Më tej gruaja ka thënë:

Ti je e imja më përket mua, ndaj do bësh çdo gjë që të them unë.

Veprat kriminale të Brian McTaggart kanë tronditur Britaninë e Madhe dhe pritet që ai të dënohet me burgim të përjetshëm.