Tallen me foton e Ronaldos në rrjetet sociale (Foto/Video)

Tallen me foton e Ronaldos në rrjetet sociale (Foto/Video)

Shperndaje në Facebook.

6_1477690633-7825595

Në rrjetet sociale kanë filluar të tallen me Crsitiano Ronaldon

Ylli i Real Madridit ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, e cila është duke marrë komente nga më të ndryshmet.

Ish sulmuesi i Liverpoolit, Peter Crouch, është njëri në mesin e të shumtëve që janë tallur me foton e portugezit, i cili madje thotë se dëshiron ta bëjë një foto të ngjashme nëse edhe fansat e duan këtë.

Lexo edhe  Rummenigge: Vetëm një skuadër është para Bayernit

“Ju lutem bëjani retweet ose pëlqejeni nëse doni që ta rikrijoj”, ka shkruar Crouch në rrjetet sociale.

Derisa Bayern ka publikuar një video të Martinez duke buzëqeshur. /Express/

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak“Messi i ri”, hapave të babait (Foto)
Artikulli tjetërSi ta mbani tualetin gjithmonë të pastër dhe me aromë të freskët?