Shtëpi ShowBiz Tara një vajzë me fat, ja çfarë bën Blero për të

Tara një vajzë me fat, ja çfarë bën Blero për të

Shperndaje në Facebook.

Këngëtari i njohur Blero ka dëshmuar se është një baba i mrekullueshëm.

Ani pse tani kanë jetë të ndryshme me Teutën, ata të dy kujdesën si më së miri për vajzën e tyre Tarën,

Blero shumë shpesh e merr Tarën dhe e shëtit. Ndërsa sot Blero në profilin e tij në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet përsëri me vajzën e tij.

Në fotografi Blero ka vendosur një emoj zemër, e që padyshim Tara për të është gjithçka.

Tara është rritur dhe duket shumë e bukur.