Shtëpi Kuriozitete Të ftuarit mbetën gojëhapur! Ky çift nuk preu tortë në martesën e...

Të ftuarit mbetën gojëhapur! Ky çift nuk preu tortë në martesën e tij, por…(Foto)

Shperndaje në Facebook.

Kur Jess Melara dhe Tony Sanchez planifikiuan dasmën e tyre, dhjetorin që loamë pas në Miami, vendosën të linin mënjanë tortën e bardhë tradicionale dhe në vend të saj të merrnin…picë.

“Tony dhe unë e adhurojmë picën, nuk na pëlqejnë shumë ëmbëlsirat, ngaj i surprizuam të ftuarit me një tortë-picë”, tha Melara për Ëedding Chicks.

Ja torta, për ju që nuk prisni dot deri në fund ta shihni: