Teknologji

Teknologji

Në befasinë e Ermalit, ekspozohet Bleona e gjitha (Video, +16)

Bleona Qereti ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në TV Klan, ku është transmetuar edhe një befasi që i është bërë këngëtares në hotel. Në xhirimin e mëposhtëm, shfaqet komiku dhe bendi muzikor që hyjnë papritur në dhomën ku po flinte këngëtarja në Tiranë, transmeton opinion.al. Befasia i është bërë në ora …