Teknologji

Teknologji

Asnjë postim për tu shfaqur

Kështu mund të dukeni bukur pa grim…

Vajzat dëshirojnë që të duken bukur edhe pa përdorur produkte siç është buzëkuqi apo produktet të tjera të kozmetikës. Mirëpo disa nuk e ndjejnë vetën mirë dhe preferojnë që të vendosin grim, por siç transmeton KosovaPress, nëse ndiqni këta hapa mund të dukeni bukur edhe pa grim. 1. Lajeni fytyrën se paku dy herë në ditë 2. Përdorni kremra që …