Shtëpi Lajme Tentoi t’ia vjedh portofolin vajzës në autobus, ajo e bën për spital

Tentoi t’ia vjedh portofolin vajzës në autobus, ajo e bën për spital

Shperndaje në Facebook.

Hajnat janë të pashpirt kur janë në pyetje çantat e femrave, por jo gjithmonë e përfundojnë “misionin” siç e kishin paramenduar.

Këtë gjë më së miri e dëshmon videoja e postuar më poshtë, në të cilën shihet një i ri duke tentuar t’ia vjedhë portofolin një vajze që ishte në autobus,

Por pas shumë përpjekjeve ai vendosë ta fut dorën në qante dhe t’ia vjedh portofolin, dhe ky veprim i kushtoi shtrenjtë kur ajo e kapi në vepër.

Pas disa sekondave fjalosje, hajni tenton të ikë nga vendi i ngjarjes, por ‘viktima’ reagon duke e rrahur keq në stilin Kung-Fu, duke i lënë me gojë hapur të gjithë pasagjerët tjerë.

Ende nuk dihet saktë se ku ka ndodhur ngjarja, por duke u bazuar në gjuhën që ata përdornin duket se bëhej fjalë për Kinën.