Shtëpi ShowBiz Tenton të puthë Eni Koçin. Ja si e pëson Robert Aliaj (VIDEO)

Tenton të puthë Eni Koçin. Ja si e pëson Robert Aliaj (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.


Këngëtarja Eni Koçi ka zbuluar momente nga prapaskenat e xhirimit të natës së ndërimit të viteve në emisionin “Xing me Ermalin”. Përveç saj, të ftuar në emision kanë qenë dhe gazetari Arjan Çani dhe artisti shqiptar Robert Aliaj. Në videon e publikuar duket se si Roberti afrohet më shumë seç duhet me Enin madje tenton ta puthë. Këngëtarja nga ana tjetër ka reaguar me sportivitet, por nuk ka harruar të bëj një ‘kërcënim’ nën buzëqeshje: “Do hash ndonjë shpullë…”.